U Vídně se střetl nákladní vůz s osobním, nehoda si vyžádala zranění

ViewImageJednotka profesionálních hasičů ze stanice Velké Meziříčí zasahovala ve středu ráno u dopravní nehody osobního a nákladního vozidla na komunikaci u Vídně na Žďársku. Osobní vůz skončil po nehodě převrácený na střeše. Při nehodě se zranila řidička osobního vozidla.

Hlášení o nehodě přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina ve středu 24. července 2019 v 08.18 hod. Na místo události vyjeli profesionální hasiči ze stanice ve Velkém Meziříčí s rychlým zásahovým automobilem a cisternovou automobilovou stříkačkou.

V péči zdravotníků po nehodě skončila řidička osobního vozidla. Zdravotníci ji po nezbytném ošetření na místě události převezli sanitním vozem k dalšímu ošetření do nemocnice.

Hasiči provedli na havarovaných vozidlech protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.

Komunikace spojující Vídeň a Bory byla po nehodě neprůjezdná. Kyvadlově byl provoz obnoven před devátou hodinou dopoledne.

Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.