V nedělním vlaku došlo ke krádeži osobních věcí

wallet-1391132 960_720V neděli 25. srpna se na obvodní oddělení do Velkého Meziříčí osobně dostavila jednadvacetiletá žena, která přišla podat trestní oznámení na neznámého pachatele, který jí ve vlaku odcizil osobní věci. K události došlo téhož dne mezi dvanáctou a třetí hodinou odpoledne na trase Praha – Křižanov.

Žena měla v jednom z kupé volně odloženou kabelku, čehož pachatel využil a odcizil z ní peněženku s osobními doklady, finanční hotovostí a platební kartou, čímž jí způsobil škodu přesahující částku čtyři tisíce korun. Jelikož ale pachatel ženě odcizil i platební kartu, policisté skutek zaevidovali jako trestný čin neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, za který hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

nprap. David Linhart

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.