Žena řídila vozidlo pod vlivem alkoholu

alkohol5Velkomeziříčští policisté prováděli ve čtvrtek 23. ledna po jedenácté hodině večer běžnou silniční kontrolu v ulici U Stadionu ve Velké Bíteši, při které zastavili osobní automobil Opel, který řídila čtyřiadvacetiletá žena. Policisté s řidičkou v rámci kontroly provedli zkoušku na zjištění přítomnosti alkoholu, která byla pozitivní, a její výsledek činil 1,08 promile. Proto policisté mladé ženě zakázali další jízdu a na místě jí zadrželi řidičský průkaz. Poté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok a zákaz činnosti spočívající v řízení motorových vozidel.

David Linhart

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.