• Velkomeziříčsko
  • Krimi
  • Opilý muž řídil vozidlo, i když řidičské oprávnění nevlastní. Policisté jej zastavili v Křižanově

Opilý muž řídil vozidlo, i když řidičské oprávnění nevlastní. Policisté jej zastavili v Křižanově

policieZe spáchání dvou trestných činů je podezřelý sedmačtyřicetiletý muž, který řídil vozidlo opilý a přesto, že usednout za volant nesmí. V pátek 17. dubna jel před jednou hodinou odpoledne s vozidlem Škoda Fabia v Křižanově po ulici Meziříčská, kde ho zastavila policejní hlídka. Policisté provedli u řidiče dechovou zkoušku, při které mu naměřili hodnotu 1,84 promile alkoholu.

Dále zjistili, že muži bylo na základě rozhodnutí městského úřadu odňato řidičské oprávnění, neboť není k řízení způsobilý. Policisté řidiči další jízdu zakázali. Muž je podezřelý ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky a přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí, případ policisté prověřují.

por. Bc. Jana Kroutilová, tisková mluvčí
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.