Nad Gymnáziem se samovolně rozjelo auto. Řidička a kolemjdoucí ho zastavili

audi-2435946Policisté šetří dopravní nehodu, ke které došlo včera ve Velkém Meziříčí. Na ulici Nad Gymnáziem zaparkovala ve středu 29. dubna po desáté hodině dopoledne řidička vozidlo Volkswagen Golf ve stoupání ve směru proti kopci. Před vystoupením zařadila zpátečku a odcházela za vozidlo ke kufru. Automobil se samovolně rozjel z kopce dolů a žena se ho snažila zastavit tlačením do zadní části. Kolemjdoucí se snažili pomoci a vozidlo zabrzdili. Řidička ale při snaze zabránit pohybu vozidla upadla a zranila se, převezena byla na ošetření do nemocnice. Policisté provedli šetření, místo ohledali a zadokumentovali. Dechová zkouška byla u třicetileté řidičky negativní. Nehodu policisté šetří.

por. Bc. Jana Kroutilová, tisková mluvčí
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.