Řidička pod vlivem alkoholu v ulici Jihlavská nedobrzdila

P1110403V pondělí 4. května jela před sedmou hodinou ráno řidička vozidla Škoda Octavia ve Velkém Meziříčí po ulici Jihlavská ve směru na Stráneckou Zhoř. Na přímém úseku komunikace ve stoupání narazila do před ní jedoucího automobilu značky Volkswagen, jehož řidič zastavoval z důvodu dopravní situace vzniklé před ním. Vozidlo Volkswagen bylo po střetu ještě odraženo na před ním zastavující osobní automobil. Při dopravní nehodě nedošlo ke zranění.

Policisté provedli u řidičů dechové zkoušky. U sedmačtyřicetileté řidičky Octavie naměřili hodnotu 1,06 promile alkoholu. Zbývající řidiči měli dechové zkoušky negativní. Místo nehody policisté ohledali a zadokumentovali. Na vozidlech vznikla předběžně vyčíslená škoda přes 150 tisíc korun. Řidičce policisté na místě zadrželi řidičský průkaz. Žena je podezřelá ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, případ policisté prověřují.

por. Bc. Jana Kroutilová, tisková mluvčí
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Městský úřad přijme pracovníka oddělení investorské činnosti
  • Město pronajme nebytový prostor

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.