Čelní střet osobního auta s dodávkou si vyžádal jeden život

82540248 3106063116113453_6424123316425592908_oK tragické nehodě v Jihlavské ulici ve Velkém Meziříčí došlo dnes brzy ráno. Z havarovaných vozidel museli hasiči za použití hydraulického náčiní vyprostit zaklíněné řidiče.

Ve směru od Stránecké Zhoře se střetla dodávka s osobním vozidlem, které řídil jedenapadesátiletý muž. „Řidič osobního vozidla z dosud nezjištěných příčin náhle vyjel do protisměru, kde se čelně srazil s protijedoucím dodávkovým vozidlem Peugeot Boxer. Nehoda má fatální následky. Řidič osobního vozidla utrpěl těžká zranění, kterým podlehl," uvedla policejní mluvčí Dana Čírtková.

Dvaašedesátiletého řidiče dodávky záchranáři transportovali s těžkým zraněním do brněnského traumacentra v Bohunicích. „Na místo nehody vyjel kompletní tým služby kriminální policie a vyšetřování ze Žďáru nad Sázavou. Další okolnosti nehody jsou předmětem policejního vyšetřování. Místo nehody bylo po dobu vyšetřování neprůjezdné," dodala Čírtková.

M. Hudková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.