Mladý pár posprejoval chodníky ve třech městech

spray-3626816 1920Náročnou noc zažila dvojice sprejerů, která ve druhé polovině května za několik hodin zvládla posprejovat chodníky ve Velkém Meziříčí, Jihlavě a Třebíči.

Ve dvou případech se jednalo o lokality vlakového nádraží, po jednom případu byl chodník posprejován u nádraží autobusového a na náměstí," upřesnila policejní mluvčí Jana Kroutilová s tím, že až na třetím místě v Třebíči dvojici dopadli strážníci.

Ve Velkém Meziříčí ozdobili chodník fialovým nápisem a v Jihlavě nasprejovali dva žluté nápisy. Škoda, která jejich noční akcí vznikla, se pohybuje přes 10 tisíc korun. „Policisté shromáždili důkazy a na jejich základě poté sdělili čtyřiadvacetiletému muži a dvacetileté ženě podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci. Případ řešili ve zkráceném přípravném řízení," uzavřela Jana Kroutilová.

M. Hudková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.