Městská policie Velké Meziříčí odhalila zloděje

kamerový systémStrážníci Městské policie Velké Meziříčí zjistili v neděli 6. září v nočních hodinách podezřelý pohyb na kamerovém systému. Dvě osoby nesly stolek ulicí Komenského. „Hlídka neprodleně reagovala, dostavila se na místo a osoby vyzvala k prokázání totožnosti a vysvětlení, odkud stolek pochází. Obě podezřelé osoby odmítly se strážníky komunikovat a chovaly se k nim arogantně až vulgárně. Hlídka proto podezřelé osoby převezla na místní obvodní oddělení Policie ČR," uvedl Jan Klikar, vedoucí městské policie. Z loga na stolku bylo snadné zjistit, že patří do baru na velkomeziříčském náměstí, kam ho poté strážnici vrátili. Oba pachatelé musí uhradit tučnou pokutu, kterou jim policisté uložili za přestupek proti majetku.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.