Dálnici D1 obousměrně uzavřela nehoda u Velké Bíteše

D1 u_VB2Dálnice D1 je od dnešního rána uzavřena kvůli dopravní nehodě na 156. kilometru ve směru na Prahu. Na místě zasahuje záchranářský vrtulník.

Nehoda auta a přívěsem se stala před půl devátou u Velké Bíteše. Podle mluvčí krajských hasičů Petry Musilové tady osobní auto s přívěsem vyletělo z dálnice. Na místo byla vyslána pozemní lékařská posádka z Velkého Meziříčí a vrtulník letecké záchranné služby z Jihlavy.
Dálnice je obousměrně neprůjezdná. "Při nehodě jsou dvě zraněné osoby, které byly ve stabilizovaném stavu převezeny do nemocnic v Jihlavě a Brně," doplnil mluvčí záchranářů Petr Janáček. Podle sdělení policie na twitteru byl provoz obnoven před desátou hodinou.

M. Hudková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.