Silně opilý muž ležel na autobusové zastávce

drunk-1045137 1920Městská policie Velké Meziříčí přijala oznámení od řidičky autobusu o ležícím muži na zastávce v ulici Novosady, který je pravděpodobně pod vlivem alkoholu. Hlídka se na místo neprodleně dostavila a zjistila, že se jedná o padesátiletého muže bez domova z Velké Bíteše. Orientační dechová zkouška prokázala 4,2 promile alkoholu v dechu. „Vzhledem k tomu, že muž nebyl schopen samostatné chůze a ohrožoval svoje zdraví, život a bezpečnost a plynulost silničního provozu, přivolali jsme rychlou zdravotnickou pomoc. Zdravotník ze sanitky po vyšetření muže rozhodl, že bude převezen do Nemocnice v Třebíči," doplnil Jan Klikar, vedoucí Městské policie Velké Meziříčí. Událost se stala v pátek 23. října v dopoledních hodinách.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Vedoucí odboru majetkoprávního_dole

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.