Požár chaty ve Velkém Meziříčí za sebou zanechal škodu 400 tisíc korun

ViewImageV pátek 13. listopadu před půl devátou večer byl na linku tísňového volání 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina ohlášen požár chaty ve Velkém Meziříčí. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Velké Meziříčí společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Velkého Meziříčí a Měřína.

Na likvidaci požáru nasadili hasiči několik vodních proudů. Po pár minutách intenzivního hašení se zasahujícím jednotkám podařilo dostat požár pod kontrolu. Následně hasiči rozebrali požárem zasažené konstrukce chaty a dohasili jednotlivá ohniska hoření. Úplná likvidace požáru proběhla po půl jedenácté v noci.

Při požáru ani samotném zásahu se nikdo nezranil. Majetková škoda vzniklá požárem byla předběžně vyčíslena na částku 400 tisíc korun. Hasiči svým zásahem uchránili majetek za 150 tisíc korun. Příčina vzniku požáru se nadále vyšetřuje.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí
HZS Kraje Vysočina

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Městský úřad přijme pracovníka oddělení investorské činnosti
  • Město pronajme nebytový prostor

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.