Policisté odhalili v Křižanově řidiče bez řidičáku a pod vlivem drog

křižanov 2Velkomeziříčští policisté zastavili v pondělí 23. listopadu kolem páté hodiny ráno v katastru obce Křižanov osobní automobil Škoda, jehož řidičem byl jednadvacetiletý muž. Součástí silniční kontroly byl také test na zjištění ovlivnění omamnými a psychotropními látkami. Výsledek testu byl pozitivní a vykázal přítomnost marihuany. Policisté řidiče vyzvali k podrobení se lékařskému vyšetření spojenému s odběrem biologického materiálu, což bezdůvodně odmítl. Dále policisté provedenou lustrací zjistili, že muž není držitelem příslušného řidičského oprávnění. V další jízdě již pokračovat nesměl. Policisté vše zadokumentovali a z přestupků na úseku dopravy se bude zodpovídat před příslušným správním orgánem.

por. Mgr. Stanislava Rázlová, tisková mluvčí
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Oslavická červenec 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.