Městští strážníci pomohli zraněné ženě

P1120290 copy_copyVe středu 25. listopadu v odpoledních hodinách přijala Městská policie Velké Meziříčí telefonické oznámení od ženy, ta nahlásila, že slyší volání o pomoc z vedlejšího bytu. Hlídka ihned vyrazila na místo a zjistila, že je v bytě žena, která potřebuje pomoc. Strážníci zavolali hasiče pro otevření bytu a uvnitř nalezli zraněnou a zaklíněnou ženu, pro kterou přivolali zdravotnickou záchrannou pomoc. „Na místě jsme zjistili únik plynu z karmy, ten ihned řešili přítomní hasiči. Dále jsme vyrozuměli rodinného příslušníka o nastalé situaci a vyzvali jej, aby si přijel převzít a uzamknout byt," doplnil vedoucí městské policie Jan Klikar. Poraněnou paní zdravotníci převezli k dalšímu vyšetření do nemocnice.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Oslavická červenec 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.