Hasiče na Vysočině zaměstnávají popadané stromy

ViewImagePředpověď meteorologů se vyplnila a Vysočinu zasáhl v neděli po poledni silný vítr. V souvislosti s počasím zasahovali hasiči na Vysočině od nedělního poledne do pondělní šesté hodiny ráno u téměř 200 událostí. Nejčastěji hasiči odstraňovali stromy a větve, které padly na komunikace a bránily tak plynulému provozu. Nejvíce událostí řešili hasiči na Havlíčkobrodsku a Žďársku. Popadané stromy na komunikacích zapříčinily i řadu dopravních nehod v kraji. V neděli před půl pátou odpoledne narazila řidička s vozidlem do padlého stromu na komunikaci u Jindřichova na Žďársku. Událost se obešla bez zranění osob. Po půlnoci narazila dvě osobní vozidla do padlého stromu na komunikaci u Chotěboře. I tato událost se obešla bez zranění, stejně tak jako náraz osobního vozidla do padlého stromu u Studence na Třebíčsku, ke kterému vyjížděli hasiči v pondělí ráno.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí
HZS Kraje Vysočina

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.