Vloupání do rekreační chaty

thief-1562699 1920Velkomeziříčští policisté prověřují případ vloupání do rekreačního objektu, ke kterému došlo na ulici Jihlavská ve Velkém Meziříčí.

Pachatel v době od pondělí 25. ledna do neděle 31. ledna vnikl na pozemek u rekreační chaty, následně poškodil okna a dveře a vnikl do vnitřních prostorů. Ty prohledal a odcizil drobné mince. Celková škoda, kterou svým jednáním způsobil, byla předběžně vyčíslena na částku kolem devíti tisíc korun. Přivolaní policisté místo činu ohledali, provedli šetření a vše zadokumentovali. Zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání dvou trestných činů, a to krádeže a porušování domovní svobody. Případ nadále prověřují a po pachateli pátrají.

por. Mgr. Stanislava Rázlová, tisková mluvčí
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • Urbanista_2021
  • Redaktor_dolu

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.