V Meziříčí došlo o víkendu ke střetu vozidel

alkohol za_volanetemV sobotu 20. března došlo ve Velkém Meziříčí k dopravní nehodě. Kolem osmé hodiny večer couval řidič vozidla Fiat na ulici Čermákova, neodhadl boční odstup od zaparkovaného automobilu a došlo ke střetu s vozidlem Škoda Octavia. Ke zranění osob při nehodě nedošlo.

Policisté provedli u pětašedesátiletého muže dechovou zkoušku a naměřili u něho hodnotu 1,78 promile alkoholu. Opakované zkoušky u muže ukázaly hodnoty ještě vyšší. Místo nehody policisté ohledali, zadokumentovali a provedli šetření. Opilému muži zadrželi řidičský průkaz a byla mu zakázána další jízda. Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, případ dále prověřují. Šetří také dopravní nehodu a její okolnosti.

por. Bc. Jana Kroutilová, tisková mluvčí
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.