Městská policie zasahovala

MPMěstská policie Velké Meziříčí ve středu 31. března 2021 přijala oznámení o dvou hledaných osobách. Krátce po oznámení je strážníci spatřili v ulici Hornoměstská. Jednalo se o dvě nezletilé dívky, které utekly z výchovného ústavu. O útěk se pokusily i před hlídkou městské policie. „Vzhledem k tomu, že obě dívky nereagovaly na výzvy strážníků a při pokusu o jejich předvedení kladly aktivní odpor, přivolali strážníci hlídku obvodního oddělení Policie České republiky. V součinnosti státních a městských policistů byly obě dívky předvedeny na služebnu Policie ČR k dalším úkonům," uvedl Jan Klikar, vedoucí Městské policie Velké Meziříčí. Vzhledem k tomu, že se jednalo o osoby nezletilé, strážníci nemohli poskytnout bližší informace.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.