Žena ležela u Penny Marketu, nadýchala přes tři promile

P1280781 2Strážníci Městské policie Velké Meziříčí přijali v pondělí 10. května kolem poledne oznámení o silně podnapilé ženě, která leží v ulici K Novému nádraží v blízkosti Penny Marketu. Oznamovatel uvedl, že je žena velmi agresivní a nebezpečná sobě i svému okolí.

„Na místo jsme ihned vyslali hlídku, která zjistila totožnost ženy a provedla u ní orientační dechovou zkoušku. Pro překvapení strážníků nadýchala pětapadesátiletá žena 3,25 promile. Na místo strážníci přivolali lékaře, který posoudil stav opilé ženy a vyhodnotil její převezení do protialkoholní záchytné stanice," uvedl vedoucí městské policie Jan Klikar. Při opakované dechové zkoušce v Protialkoholní záchytné stanici Jihlava se prokázala hodnota alkoholu stále přesahující 3 promile, proto tam žena zůstala celé odpoledne i noc.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.