Žena řídila vůz pod vlivem alkoholu

alcohol-428319 1920Velkomeziříčští policisté prováděli v neděli 30. května okolo druhé hodiny ráno běžnou silniční kontrolu v obci Skřinářov na Žďársku, při které zastavili osobní automobil Škoda Octavia, který řídila třiadvacetiletá žena.

Policisté s řidičkou v rámci kontroly provedli zkoušku na zjištění přítomnosti alkoholu v dechu, která byla pozitivní a její hodnota činila 1,68 promile. Z tohoto důvodu policisté ženě zakázali další jízdu a na místě jí zadrželi řidičský průkaz. Nyní se mladá žena bude zodpovídat z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok a zákaz činnosti spočívající v řízení motorových vozidel.

nprap. Bc. David Linhart, vrchní inspektor
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.