Opilý řidič naboural a ujížděl, městští strážníci zasáhli

P1300980Hlídka Městské policie Velké Meziříčí si všimla 15. června v odpoledních hodinách vozidla Škoda Octavia, které parkovalo mezi další auta v ulici Mírová. „Řidič manévr nezvládl a zadní částí vozidla narazil do vozidla Škoda Fabia stojícím za ním," uvedl vedoucí městské policie Jan Klikar s tím, že po nehodě řidič Octavie ujel.

Hlídka se za ním vydala a za užití světelného a zvukového zařízení jej zastavila. „Muž se choval podezřele, a proto byla strážníky provedena orientační dechová zkouška na přítomnost alkoholu v dechu s výsledkem 3,01 promile. Vzhledem k naměřené hodnotě vzniklo podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky a na místo strážníci neprodleně přivolali Policii ČR," doplnil Klikar. Policie si vše převzala k dalším úkonům.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • PVKV červen 2022
  • SPOD červen 2022
  • DÓZA-BRIGÁDNÍK LÉTO 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.