Strážníci vyjížděli k opilému muži

Bez názvuStrážníci městské policie přijali oznámení o opilém muži v ulici Hornoměstská, který ležel u bytového domu. Hlídka se neprodleně dostavila na místo a zjistila, že silně opilý muž je agresivní a ohrožuje své zdraví. Muž kladl odpor, a tak ho musela hlídka za použití donucovacích prostředků předvést na obvodní oddělení Policie ČR ke zjištění totožnosti. Orientační dechová zkouška prokázala přítomnost alkoholu v dechu ve výši 3,86 promile. Devětadvacetiletého muže polské národnosti vyšetřil lékař z přivolané zdravotnické záchranné služby a rozhodl o jeho převozu do protialkoholní záchytné stanice. Hlídka městské policie jej následně transportovala do Jihlavy k vystřízlivění.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • PVKV červen 2022
  • SPOD červen 2022
  • DÓZA-BRIGÁDNÍK LÉTO 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.