Strážníci pomohli starší ženě. Díky patří všímavému občanovi

MP copyHlídku Městské policie Velké Meziříčí upozornil ve čtvrtek 19. srpna pozorný občan, že se na křižovatce ulic Družstevní a Třebíčská nachází starší žena, která má potíže. „Uvedl, že paní má obtíž s oblečením a není schopná se upravit," upřesnil Jan Klikar, vedoucí městské policie s tím, že strážníci neprodleně vyjeli na místo. Na křižovatce zmíněných ulic zjistili, že sedmasedmdesátiletá paní má zdravotní problém a po úrazu neovládá zápěstí. Hlídce přišla zmatená a stěžovala si na nevolnost, pomoc však odmítala. „Hlídka prostřednictvím operačního strážníka přivolala na místo záchranku. Po vyšetření lékař rozhodl o převozu ženy do nemocnice v Třebíči, jelikož její zdravotní stav byl vážný," dodal Klikar a pochválil spolupráci občana a strážníků.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.