Neznámý pachatel vnikl do zahradní chatky

thief-1562699Policisté z obvodního oddělení ve Velkém Meziříčí zadokumentovali případ, kdy neznámý pachatel v době od 20. října do 23. října vnikl na částečně oplocenou zahradu v katastru města Velké Meziříčí. Poté zatím nezjištěným předmětem vypáčil vstupní dveře do dřevěné zahradní chatky, kterou prohledal a odcizil dvě propanbutanové láhve o objemu dva kilogramy, vařič na propanbutanové lahve, nerezovou konvici a bílý smaltovaný hrnec s poklicí. Krádeží a poškozením dveří způsobil majiteli škodu v celkové výši 1 350 korun. Policisté místo ohledali, zajistili upotřebitelné stopy a po zloději pátrají. Ve věci jsme zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže vloupáním a porušování domovní svobody.

mjr. JUDr. Dana Čírtková, tisková mluvčí
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.