Opilého muže policisté zajistili

police-2122373 960_720Policisté integrovaného operačního střediska přijali na linku tísňového volání v neděli 7. listopadu kolem sedmé hodiny ráno oznámení o opilém muži, který se nacházel v jednom z domů v obci nedaleko Velkého Meziříčí a napadal svého příbuzného.

Operační důstojník na místo ihned vyslal policejní hlídku. Policisté na místě nalezli třicetiletého muže, který se choval agresivně. Že je pod vlivem alkoholu potvrdila dechová zkouška, jejíž naměřená hodnota činila 2,90 promile alkoholu. Vzhledem k tomu, že vznikla důvodná obava, že muž bude ve svém jednání nadále pokračovat, policisté ho zajistili a eskortovali na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění.

por. Mgr. Stanislava Rázlová, tisková mluvčí
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • PVKV červen 2022
  • SPOD červen 2022
  • DÓZA-BRIGÁDNÍK LÉTO 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.