Opilá žena skončila na záchytce

beer-4620356Poslední loňský výjezd, směr protialkoholní záchytná stanice v Jihlavě, realizovali v pátek 31. prosince velkomeziříčští policisté. Kolem půl sedmé ráno přijali policisté integrovaného operačního střediska na linku tísňového volání o opilé ženě, která se nacházela v budově úřadu na Velkomeziříčsku. Žena se chovala agresivně a poškodila skleněnou výplň dveří.

Policejní hlídka na místě u sedmadvacetileté ženy provedla dechovou zkoušku, která její ovlivnění alkoholem potvrdila. Žena nadýchala 2,2 promile alkoholu. Vzhledem k tomu, že vznikla důvodná obava, že bude ve svém jednání nadále pokračovat, policisté ji zajistili a eskortovali na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Dále se žena bude zodpovídat z přestupkového jednání proti majetku.

por. Mgr. Stanislava Rázlová, tisková mluvčí
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • PVKV červen 2022
  • SPOD červen 2022
  • DÓZA-BRIGÁDNÍK LÉTO 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.