Střet vozidel si vyžádal tři zraněné

car-accident-1660670Tři zraněné si vyžádala dopravní nehoda, ke které došlo na Žďársku. V pátek 11. března jel před třetí hodinou odpoledne jednadvacetiletý řidič vozidla VW Bora po silnici ve směru od Vlkova.

V katastru obce Březské projížděl prudkou zatáčku a následně se na rovném úseku komunikace střetl s protijedoucím automobilem Škoda Fabia. Po nárazu vyjelo vozidlo Škoda do silničního příkopu, kde narazilo do stromu. Při dopravní nehodě utrpěli zranění oba řidiči a spolujedoucí z fábie. Zraněný devětapadesátiletý řidič Škody byl zdravotnickou záchrannou službou transportován letecky do brněnské nemocnice, žena byla převezena do nemocnice v Třebíč.Řidiče vozidla VW ošetřili zdravotníci na místě.
Dechovou zkouškou u něho policisté požití alkoholu vyloučili, u druhého řidiče nebylo možné dechovou zkoušku provést vzhledem k jeho zranění. Místo nehody policisté ohledali, zadokumentovali a provedli šetření. Na vozidlech vznikla předběžně vyčíslená škoda osmdesát tisíc korun. Dopravní nehodu policisté šetří.

por. Bc. Jana Kroutilová, tisková mluvčí
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.