V sobotu se střetl cyklista s motocyklistou

cyclist-394274V sobotu 21. května jel kolem druhé hodiny odpoledne cyklista na jízdním kole po silnici ve směru od Velkého Meziříčí na Uhřínov. Začal odbočovat vlevo v době, kdy jel v protisměru motocykl Yamaha, a došlo ke střetu. Řidič motocyklu a stejně tak i cyklista po nárazu upadli na komunikaci. Při dopravní nehodě utrpěli oba zranění. Řidič motocyklu byl zdravotnickou záchrannou službou letecky transportován do brněnské nemocnice. Cyklista byl převezen na ošetření do nemocnice v Třebíči. Policisté místo nehody ohledali a zadokumentovali. U obou účastníků nehody požití alkoholu dechovými zkouškami vyloučili. Při nehodě vznikla předběžně vyčíslená škoda za necelých osmdesát tisíc korun. Dopravní nehodu policisté šetří.

por. Bc. Jana Kroutilová, tisková mluvčí
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.