Tisíce lidí navštívily pouťové slavnosti

1 tit_P1580409Vůbec poprvé se ve Velkém Meziříčí rozšířila pouť o kulturní program. Pouťové slavnosti se rozdělily na dvě místa v centru města. Odstavné parkoviště ve Svitu nabídlo zábavní atrakce a stánky a dělilo ho jen pár desítek metrů od náměstí, které zaplnili posluchači různých hudebních žánrů. Otevřel se také Špitálek s vystoupením chrámového sboru.

„Vůbec poprvé se o pouť mimo provozovatele zábavních atrakcí staralo i město. V rámci kulturního programu jsme připravili multižánrovou hudební scénu, která, pevně věřím, zaujala širokou veřejnost. Jsme si vědomi, že je co zlepšovat, ale ukázalo se, že kulturní program k pouti zkrátka patří. Děkuji všem návštěvníkům a hudebníkům, že pomohli vytvořit skvělou atmosféru," uvedl starosta města Alexandros Kaminaras. Každý si mohl akce libovolně kombinovat, část příchozích zvládla navštívit atrakce, nakoupit si u stánků a zaposlouchat se do tónů linoucích se po náměstí.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Městský úřad přijme pracovníka oddělení investorské činnosti
  • Město pronajme nebytový prostor

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.