Výstavní sál muzea zaplnily obrazy, fotografie a energetické koule

P1640178Muzeum Velké Meziříčí propůjčilo výstavní prostory pro expozici Jitky a Gabriely Bradáčových. První ze jmenovaných se věnuje fotografování a malování obrazů. Gabriela Bradáčová vystavuje díla ze své tvorby známé jako Krou-design.

Vernisáž zahájila ředitelka muzea Irena Tronečková, o hudební doprovod se postarala Pavla Kamanová a zazpívala Tereza Bradáčová. Přítomní se dozvěděli zejména o životní cestě paní Jitky Bradáčové, která vedla k profesionálnímu fotografování. Slova Gabriely Bradáčové pojednávaly o energetických koulích a o lidech spolupracujících na jejich vytváření, respektive na vytváření podstavců. Výstavu můžete na zámku navštívit až do 11. září. V srpnu bude přístupná od úterý do neděle od 9 do 17 hodin, v září pak od 9 do 12 a od 13 do 16 hodin.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.