Přijďte si na radnici pro novou brožuru o velkomeziříčské přírodě

Pruvodce přírodou_VMV letáčku se dozvíte spoustu zajímavých informací o všech zdejších rostlinách. Mimo květiny je v prospektu samozřejmě i zmínka o místních rybnících, ptácích, obojživelnících, hmyzu a podobně.

Tištěné QR kódy, které se v brožuře nachází, vždy čtenáře navedou na webovou stránku turistikavm.cz, tam se dozví podrobnější informace o určité části velkomeziříčské krajiny.

Prospekt vznikl ve spolupráci Ing. Jana Oulehly (text a fotografie), Ing. Antonína Havláta (fotografie), Mgr. Jaromíra Maštery (fotografie), Dominiky Grohmann (grafická úprava), Mgr. Ivany Bíbrové (korektura) a Turistického informačního centra Velké Meziříčí. Informační centru sídlí v budově radnice, kde zároveň letáčky naleznete ve vestibulu.

Tina Kárníková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • uzmn
  • Agenda přestupků

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.