Fratelli Bilan potěšili publikum

0 tit_P1024314Ve středu 8. března se uskutečnil již druhý letošní koncert Kruhu přátel hudby. Zahájil jej jednatel Jupiter clubu Milan Dufek společně s představitelem agentury Globart a renomovaným houslistou Jiřím Jahodou.

Po úvodních slovech zahráli žáci a žákyně místní základní umělecké školy pár skladeb a po nich následoval hlavní bod večera. Na pódiu se představila sourozenecká dvojice s nevšedními hudebními nástroji. Ladislav Bilan předvedl hru na vibrafon, jeho sestra Adéla Bilanová přítomným předvedla líbeznou hru na harfu.

Koncerty se konají za podpory nadace Český hudební fond Praha.Cyklus koncertů se pořádá pod záštitou starosty města Velkého Meziříčí.

Tina Kárníková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.