Walda "Matuška" Nerušil zazpíval velkomeziříčskému publiku

IMG 7845Skladby proslavené Waldemarem Matuškou v sobotu večer zahrál Walda Band v čele s Vladimírem Nerušilem

S vystupování jako "Matuškův dvojník" začal v Vladimír Nerušil již v roce 2000 na popud svého kamaráda Jiřího Drnce, baskytaristy skupiny Zelenáči. Tehdy založil svoji první revivalovou kapelu Walda a spol.

Během šestnáctiletého hudebního působení měnila doprovodná Nerušilova kapela názvy i členy od Walda a spol, Walda and Gand, Walda a Jam Band až po současné Walda a Walda Band. Band dnes tvoří Tomáš Suchomel - bicí, Jirka Šrůma - kytara, Pepa Cepák - kytara, Vláďa Novák - basa.

Na Velkomeziříčském kulturním létě vystoupil Walda Band poprvé a zahrál zde svůj revivalový repeortoár, který netřeba představovat... Nechyběly skladby Tereza, Slavíci z Madridu, Sbohem lásko, Eldorádo, Jó třešně zrály a další, které vám vyvstanou při vzpomínce na Waldemara Matušku...

Simona Fňukalová

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.