Velkomeziříčští loutkáři budou hrát v třebíčské Borovině

IMG 5529Na srazu bývalých zaměstnanců někdejší obuvnické továrny v Třebíči Borovině se představí velkomeziříčské loutkové divadlo.

Sraz Boroviňáků proběhne 3. září 2016. Lidé se budou moci setkat s původními majiteli továrny rodu Budischowských či s Janem Antonínem Baťou. Připraven je bohatý program - například výstava fotografií a přehlídka filmů starších víc jak padesát let, klub vojenské historie sehraje scénky upomínající na důležité okamžiky z dějin „fabriky“ a borovinské čtvrti, zahraje orchestr Horanka, k vidění budou historická vozidla. Součástí programu budou i dvě představení loutkohereckého souboru při Jupiter clubu, který si na 13. a 15. hodinu pro děti připravil pohádku O Koblížkovi.

Více ZDE.

-mars-

 

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • Urbanista_2021
  • Redaktor_dolu

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.