Víkend proběhl ve znamení dechovky a vojenské hudby

DSC00019Druhý srpnový víkend nabídl hned několik různorodých hudebních zážitků. Již 10. ročník Heřmanické dechovky proběhl v Dolních Heřmanicích. Jeho bohatým programem, ve kterém nechyběli Muzikanti Ladislava Prudíka či Veselka Ladislava Kubeše, provedl Karel Hegner. Náměstí ve Velkém Meziříčí patřilo hudbě, zejména swingu.

Na meziříčském náměstí se v rámci sobotního Kulturního léta představila pětice instrumentalistů Esculalo Quintet se zpěvačkou Gabrielou Vermelho. V neděli vystoupila oblíbená vojenská hudba Swing Dixie z Olomouce. V programu zazněly známé swingové a také filmové melodie. „Bylo to moc fajn, program se nám líbil, jen by to příště mohlo být delší,“ pochvalovala si jedna z posluchaček.  
-red-

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Straznik MP

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.