Elektroswing i ploužáky zazněly v repertoáru Impro Bandu

Impro BandSobotní podvečer i přes zamračené nebe a malou dešťovou přeháňku patřil dalšímu hudebnímu vystoupení v rámci Kulturního léta.Tentokrát na náměstí zavítala kapela Impro Band.
Její jméno není meziříčským posluchačům neznámé, kapela tu vystoupila v roce 2016 těsně po svém vzniku a již tehdy sklidila úspěch.  "Jsme už takoví, jdeme do každé výzvy," zhodnotila svou kapelu Tereza Smejkalová a zazpívala píseň Erica Claptona určenou pro mužský hlas. V sobotním repertoáru nechyběly skladby českých ani zahraničních interpretů, mezi jinými například píseň Zuzany Smatanové Dnes sa mi nechce nič, Eurythmics, Big Big World od Emilii, posluchači si vytleskali i přídavek.
-jik-
 
 
 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Straznik MP

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.