V Měříně se chystá nový hudební festival

Rozjezd festS přívalem sluníčka a vůní jara se i nám vlila nová energie do žil, a tak jsme ji vložili do organizace nového bláznivého projektu – hudebního festivalu v Měříně.

Přijďte naše nadšení podpořit v sobotu 8. června 2019 od 14:00 do 22:00 a také se podívat, jak se nám to povedlo.

Hudební festival Rozjezd Fest je zaměřen na mladé kapely z Měřína a blízkého i vzdáleného okolí. Celá akce ale nebude jenom o příjemné hudbě a talentovaných lidech, ale také o dobrém jídle, setkání se sousedy, radosti pro děti a dobrých úmyslech v podobě charitativní pomoci člověku z našeho okolí. Dobrou zprávu máme taky pro „eko nadšence" – na našem festivalu budeme třídit odpad a používat co nejméně plastu.

Vstupné je symbolické – 60 korun dospělí a 20 korun děti. Když se vám ale bude na festivalu líbit, můžete do kasičky přihodit i dobrovolné „výstupné", které nám pomůže s náklady na akci.

Organizační tým Luky Pól a Peťa Zemánková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.