Na závěr Kulturního léta se představí The Shots a Muzikanti Ladislava Prudíka

The ShotsDvěma koncerty tento víkend program Velkomeziříčského kulturního léta končí. Na pódiu na náměstí se představí jihlavští hudebníci The Shots a závěrečný nedělní program bude patřit dechovce z Dolních Heřmanic.

Parta temperamentních osmi kluků The Shots vystoupí s pestrým repertoárem od 19 hodin. Přijďte si poslechnout písničky od autorů, jako jsou Voskovec a Werich, ale taky Fergie nebo Daft Punk v rytmu swingu, jazzu a rock'n'rollu.

Na závěr dvouměsíčního programu zahrají v neděli od 18 hodin Muzikanti Ladislava Prudíka z Dolních Heřmanic. Oblíbená dechová kapela, která hraje pod taktovkou kapelníka a trumpetisty Ladislava Prudíka ml., potěší posluchače lidovými písněmi, dechovkou i populárními hity.

Velkomeziříčské kulturní léto je finančně podpořeno Krajem Vysočina a městem Velké Meziříčí.

M. Hudková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.