Vlastivědná a genealogická společnost zahájila nový cyklus přednášek

DohnalováPo prázdninové přestávce pokračují v Jupiter clubu pravidelné úterní programy VGS. 3. září se na 50 zájemců zaposlouchalo do autorského čtení Lidmily Anny Dohnalové.

Již podruhé předčítala ze svojí připravované knihy vzpomínek. Bude složená z krátkých příběhů odehrávajících se v době jejího dětství. Hovoří o svých zážitcích v malebném údolí řeky Oslavy, o svých dětských hrách, kamarádech, o procházkách s tatínkem Stanislavem Vodičkou, i o povodních, krutých mrazech, životě na samotě, o válečném nedostatku, o chodu domácnosti a tradičních událostech v průběhu roku – Masopust, pálení čarodějnic, Vánoce. Výjimečné setkání s Lidmilou Annou Dohnalovou si nenechali ujít ani její příznivci z Tasova, Třebíče a Brna. Třetí pokračování autorského čtení připravujeme na jaro 2020.
hs

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.