V Křižanově se uskuteční první ročník výstavy KŘIŽ ART

71518041 719821231817928_4314543898669088768_nSpolek Vodotrysk všechny srdečně zve na vernisáž výstavy KŘIŽ ART, jež se uskuteční v sobotu 5. října 2019 od 15 hodin v křižanovské sokolovně.

Jedná se o první ročník výstavy představující tvorbu především mladých, nebo dosud nevystavujících umělců především z Křižanova a jeho okolí. Ke zhlédnutí bude kromě kresby, malby, grafiky a fotografií také keramika, klobouky, animace, prostorová tvorba či poezie. Tvůrčí atmosféru pak umocní hudba. O nezapomenutelnou podívanou a zajímavá setkání nebude nouze. Občerstvení bude zajištěno.

Kateřina Dvořáková / grafika, keramika
Kamila Kněbortová / animace, prostorová tvorba, fotografie
Soňa Křivánková / fotografie
Galina Mynářová / poezie, kresba, fotografie
Luboš Procházka / perokresba, fotografie
Vendula Rousová / kresba, malba
Kateřina Suchánková / klobouky
Eliška Valová / kresba, malba, prostorová tvorba
Gabriela Vávrová / kresba, malba, keramika
Tomáš Valoušek aka DJ Wally D / hudba

Výstava bude posléze ke zhlédnutí do středy 16. října 2019 po předchozí domluvě na tel.: 608 075 617, nebo e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Ondřej Nagy

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.