Sezóna loutkového divadla zahájena

Zubejda 002Dopoledním představením dne 3. října 2019 pro mateřské školy jsme zahájili novou sezónu loutkového divadla. Odehráli jsme pohádku Adámek mezi broučky pro mateřinky z okolních obcí (Nárameč, Hodov, Ořechov, Lhotky, Stránecká Zhoř, Dolní Heřmanice, Oslavice, Lavičky a další).

Účast byla hojná a děti byly moc hodné a pozorné. Některé ze školek k nám vyrazili už ráno v sedm hodin a během přestávky děti zvládly i dopolední svačinku. Jsme rádi, že i přes velkou časovou náročnost, za námi školky z okolních obcí vyrazily. Představení bylo finančně podpořeno z Grantového systému podpory kultury města Velké Meziříčí.

První představení pro veřejnost na malé scéně proběhlo v sobotu 5. října 2019 klasicky v 15.00. Uvedli jsme pohádku O Princezně Zubejdě Solimánské, kterou odehrajeme také 19. října 2019. Na letošní sezónu jsme si pro děti přichystali šest různých pohádek, z nichž dvě s loutkami typu javajek – voděné zespodu. Aktuální program je uveden na našich webových stránkách www.loutkyvm.webnode.cz.

Dochází k malé úpravě rezervací a vstupného. Vstupné s místenkou zůstává stejné - 40 Kč, dítě bez nároku na místo (sedící na klíně) nyní zaplatí 20 Kč. Rezervace vstupenek je možná nejpozději do čtvrtka (včetně) před termínem loutkového představení na programovém oddělení Jupiter clubu. Nevyzvednuté rezervované vstupenky budou v pátek dány do volného prodeje. Na facebookové stránce loutkového divadla bude vždy v pátek uveden počet zbývajících volných vstupenek, které budou dány do volného prodeje přímo na programovém oddělení, nebo je bude možné zakoupit na malé scéně v den představení od 14.30, kdy se malá scéna otevírá divákům.

Těšíme se na shledanou,
za loutkoherecký soubor Kateřina Maloušková

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.