Herci Blažek a Hofmann ohromili diváky

P1080479Herecké duo Filip Blažek a Martin Hofmann vystoupili v Jupiter clubu s inscenací Chvála bláznovství 20. ledna 2020 v podvečer. Elling a Kjell Bjarn, jak se herci v představení jmenovali, ztvárnili dva kamarády, kteří spolu sdíleli pokoj v psychiatrické léčebně a nyní jdou žít svobodný život mimo ústav.

Na cestě za normálním životem jsou oba herci ve společném bytě kontrolováni Frankem z magistrátu, který jim byt přidělil, v podání Michala Slaného. Příběh o touze po lásce, přátelství a běžném životě se setkává se strachem a osamoceností. Ženy, které byly stěžejní dějovou linkou, zahrály Lenka Zahradnická a Šárka Opršálová. Divadelní představení bylo v první půli věnované smíření se s osamoceností a pohodlností, ovšem druhá polovina nabrala jiný vzrušující směr, který obsahoval přijímání výzev života.

Zuzana Najtová

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • TS Velmez řidič_ banner dolu

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.