Místostarostka přivítala nově narozené občánky

1Na velkomeziříčské radnici proběhlo tradiční vítání občánků za účasti místostarostky města Jiřiny Jurdové, která svým slavnostním projevem, spolu s klavírním doprovodem Pavly Kamanové, přivítala nově narozené děti do života ve městě. V sobotu 15. února 2020 se v obřadní síni sešlo celkem dvacet čtyři nových občánků, jejichž rodiče obdrželi od města finanční i věcný dar.

Průběh společenského obřadu zpestřily děti z Mateřské školy Nad Plovárnou pod vedením ředitelky Zdeňky Požárové. Hrou na klávesy provázela vystoupení žáků Lucie Komínková. Mimo společné focení měli rodiče možnost si své ratolesti vyfotografovat v připravené kolébce.

Přivítaní občánci:

Aleš Baloun, Rozálie Bartlová, Petr Bartůněk, Matyáš Bojanovský, Daniel Milan Fojtík, Julie Hrochová, Nela Jakubcová, Jakub Krejčí, Šimon Kubát, Alexandra Lencová, Adéla Machová, Tomáš Mateja, Viktorie Matuszková, Adriana Navrátilová, Alois Novák, Tomáš Pekárek, Jindřich Rosický, Amálie Rykrová, Jindřich Vávra, Stela Villertová, Matěj Voda, Klára Vokounová, Kristýna Vondráčková, Barbora Zelená

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • TS Velmez řidič_ banner dolu

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.