Muzeum je již otevřené, návštěvníci budou chodit v malých skupinách

1Od úterý 26. května jsou již otevřeny všechny expozice velkomeziříčského muzea. Vzhledem k současné situaci je ovšem nutno počítat s několika změnami.

Kvůli nedostatečné kapacitě prostor musíme přistoupit k omezení počtu návštěvníků v jedné skupině. Pro expozice 1. a 2. patra a výstavní sál je to maximálně 8 osob ve skupině, sál s freskami může navštívit pouze 5 osob ve skupině. Vstup do všech prostor muzea je povolen pouze s rouškou. Z důvodu dodržení odstupů mezi návštěvníky bude výklad podáván pouze v dostatečně dimenzovaných místnostech, úzká místa budou procházena bez výkladu.
Na pokladně muzea je možno platit bezhotovostně, pro všechny vstupující je povinností použít dezinfekci na ruce stojící u vchodu. O dalších opatřeních budou návštěvníci informováni proškolenými průvodci muzea.

-muz-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Oslavická červenec 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.