Kulturní léto láká na koncerty a letní kino

 MG_5616V pořadí již 8. ročník Velkomeziříčského kulturního léta, které pravidelně organizuje Jupiter club, startuje první prázdninový víkend.

Zahajovacího koncertu se v tomto roce ujme devítičlenná country kapela Kdo má čas, která vystoupí na pódiu pod lipami v pátek 3. července od 20 hodin. V průběhu léta se můžete těšit na koncerty interpretů a skupin různých žánrů. Na pódiu na náměstí zazní folk, irská hudba, swing, rock'n'roll, pop i country.
Ani letos nebude chybět letní kino v projekci Kinematografu bratří Čadíků s československým program. Od 22. 7. do 25. 7. se mohou diváci těšit na české komediální drama Na Střeše režiséra Jiřího Mádla, slovenský dokument Afrikou na pionýru, pohádku Hodinářův učeň a Poslední Aristokratku, filmovou komedii Jiřího Vejdělka.

Velkomeziříčské kulturní léto probíhá za finanční podpory města Velké Meziříčí.

M. Hudková

A3 poster VKL 20 03

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • Inzerce_sleva_2020

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.