Funny Fest přilákal na meziříčské pódium mladé umělce

FF titNízkoprahové zařízení pro děti a mládež Wellmez uspořádalo v pátek 7. srpna již šestý ročník multižánrového festivalu s názvem Funny Fest 2020.

Hlavním záměrem akce je přiblížit lidem práci nízkoprahových zařízení, které pracují s dětmi a mládeží, a zároveň široké veřejnosti ukázat, jak je důležité smysluplně trávit volný čas.

Organizátoři festivalu si nejenom pro děti připravili bohatý hudební program i zajímavé doprovodné aktivity. Zájemci si tak mohli na velkomeziříčském náměstí vyzkoušet slalom s brýlemi, které simulují stav požití alkoholu nebo marihuany, nechat si pomalovat obličej, vyrobit si festivalovou placku, zahrát si stolní fotbálek nebo zkusit tetování třpytkami. O hudební doprovod se postarali mladí umělci. Během programu na pódiu zazněly písně zpěváka Eirika, Michaela Zapletala a Jakuba Šimona, Jakuba T. Hladíka, kapely Gender Question z Třebíče a jihlavské skupiny Vzhůru a níž.

M. Hudková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • TS velmez_delnik_dolu
  • Soc. pracovník SPOD -září 2020

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.