Hana Zagorová ve středu v Meziříčí nezazpívá

40932331 1990304577688333_9048226526109106176_nPlánovaný koncert zpěvačky Hany Zagorové, na kterém měl vystoupit také Petr Rezek a Boom!Band, se ve středu 16. září v Jupiter clubu neuskuteční.

Z důvodu onemocnění zpěvačky organizátoři koncert přeložili na jaro 2021. Nový termín bude upřesněn. Zakoupené vstupenky tak zůstávají nadále v platnosti. Hana Zagorová je podle posledních zpráv hospitalizována v nemocnici s onemocněním covid-19. 

„Až bude znám náhradní termín, bude možné vrátit zakoupené vstupenky do určité lhůty, v případě, že někomu z vás nebude nový termín vyhovovat, bude mu umožněno vrátit vstupné v plné výši. V této nelehké době vám děkujeme za zachování přízně a budeme rádi, když si vstupenky ponecháte a podpoříte tím umělce, muzikanty, techniky a všechny, co mají spojení s tímto koncertem,“ uvedl hudební manažer Tomáš Grepl.

M. Hudková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Vedoucí odboru majetkoprávního_dole

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.