Talentované herečky zapojily publikum do hry Můžem i s mužem

1 copyZaplněný velký sál Jupiter clubu se stal v pátek 9. října součástí jedné narozeninové párty. Čtyři známé herečky vtáhly publikum do děje při divadelní hře Můžem i s mužem. Několik výpadů do obecenstva dalo jasně najevo, že diváci musejí zbystřit svoji pozornost, protože nikdy neví, kdy se stanou součástí představení. Nejoblíbenějším byl zcela jistě divák z první řady „Karel", který dostával od Vandy Hybnerové vlastnoručně zavařené okurky. Zbytek herecké čtveřice doplnila Kateřina Kaira Hrachovcová, Jitka Sedláčková a Dáša Zázvůrková. Divadlo zaměřené na lásku, ženské osamocení a na to, co ženy dělají, když si myslí, že je nikdo nevidí, upoutalo pozornost a rozesmálo opětovaně dav. Závěrečné ovace ve stoje projevily uznání a pochvalu hereckému i improvizačnímu výkonu všech protagonistek.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • Urbanista_2021
  • Inzerát registr řidičů - dolů

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.