Na náměstí před radnicí se tyčí vánoční strom

P1260328-5714-1000-800-80Od dnešního rána zdobí prostor před radnicí vánoční stromeček. Téměř třicet let stál smrk ztepilý v ulici Příkopy, za jeho dar město děkuje Jaroslavovi Žitníkovi. Dvanáct a půl metru vysoký smrk pokácely technické služby v pondělí 23. listopadu a ihned ho za asistence městské policie a jeřábu ukotvily před radnici. Nyní už je symbol Vánoc usazený na svém místě a čeká na ozdobení.

Slavnostní rozsvícení stromečku známé pod označením Adventní světýlka letos neproběhne. Vzhledem ke stále platným vládním usnesením rozsvítí radnice vánoční výzdobu města společně se stromečkem první adventní neděli 29. listopadu po setmění bez účasti veřejnosti. Záznam pak bude zveřejněný na webu radnice i sociálních sítích města.

Zuzana Najtová

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • Urbanista_2021

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.