Pověsti z Velkomeziříčska jsou opět k prodeji

povesti2V závěru roku 2020 vydalo město Velké Meziříčí knihu zvanou Pověsti z Velkomeziříčska, zájem o ni byl nevídaný. Ještě před vánočními svátky se všechny kusy prodaly. Turistické a informační centrum nezahálelo a objednalo dotisk tisíce kusů. Od dnešního dne jsou na radnici v kanceláři č. 103 opět k prodeji.

Chcete se dozvědět, jak to bylo se vznikem Meziříčí, zámeckou studnou nebo strašidlem u Netínského rybníka? Někoho by mohla zajímat i pověst o bílé paní, zázračné studánce, zlatém křížku nebo o pokladech... Velké poděkování patří autorce knihy a zároveň historičce Marii Ripperové, Alici Trojanové za ilustrace a Kateřině Dvořákové za ilustrace i grafické zpracování.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.